Kontakta oss

Blå Kusten Fritidscenter
Verkstad: Svärmaregatan 18, 603 61 Norrköping
Försäljning, butik: Kabelvägen 19, 602 10 Norrköping
Tel: 011-15 85 60
E-post: info@blakustenfritidscenter.se
Hitta till verkstaden: Karta
Hitta till försäljningen/butiken: Karta

Personalen

Marcus Peterson
Marcus Peterson, vd
Tel: 011-15 85 60
E-post: marcus@blakustenfritidscenter.se

IMG_6892

Ann-Charlotte Bjernhagen, ekonomiansvarig
Tel: 011-158560
E-post: ann-charlotte@blakustenfritidscenter.se

IMG_6901

Kenan Isik, försäljningschef
Tel: 011-158560
E-post: kenan@blakustenfritidscenter.se

Johan Lindskog

Johan Lindskog, Platschef/säljare
Tel: 011-15 85 60
E-post: johan@blakustenfritidscenter.se

Bo Peterson

Bo Peterson, säljare
Tel: 011-15 85 60
E-post: bo@blakustenfritidscenter.se

IMG_4592

Linda Peterson, butiksansvarig
Tel: 011-15 85 60
E-post: linda@blakustenfritidscenter.se

IMG_6923[1]

Peter Nockmar, Verkstadschef
Tel: 011-158562
Peter@blakustenfritidscenter.se


Linus Hedman, servicetekniker
E-post: info@blakustenfritidscenter.se

Anders Hagander, leverans/rekondansvarig
E-post: info@blakustenfritidscenter.se

IMG_6925[1]

Emil Långström, servicetekniker
E-post: info@blakustenfritidscenter.se